مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

تبیلیغات

همه ی محصولات

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1234مجموع 58 محصول
قیمت : 1,840,000 (تومان)

کالباس بر ایتالیایی بیکرز سایز 300 جهت اسلایس و برش مواد غذایی پروتئینی در فروشگاه ها و آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، کالباس بر بیکرز در گروه کالباس بر صنعتی قرار گرفته است که با پوشش آنادایزه شده موجب جلوگیری از تجمع و چسبیدن مواد چربی اسلایس شده به بدنه می گردد ، کالباس بر بیکرز دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت ایستاده 42 مینروا C/E 242 گزینه ای مناسب برای استفاده در سازمان ها، بیمارستان ها و دانشگاه ها می باشد. این محصول دارای بازدهی فوق العاده برابر با 1700 تا 1800 کیلوگرم گوشت در هر ساعت است. این مدل دستگاه چرخ گوشت سه فاز دارای فن خنک کننده بوده و مجهز به موتوری فوق العاده قدرتمند با قدرت 7 اسب بخار می باشد. بدنه و بخش های مختلف این چرخ گوشت از جنس استیل ضد زنگ است. این دستگاه دارای یک تیغه فوق العاده برنده و تیز است که قادر است گوشت های یخ زده در دمای 7- درجه سانتی گراد را نیز چرخ نماید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چرخ گوشت با متخصصان ما در فروشگاه اسلایسر تماس بگیرید تا شما را در امر خرید دستگاه چرخ گوشت راهنمایی نمایند.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت مینروا ایستاده C/E 660N 800N یکی دیگر از قدرتمندترین انواع چرخ گوشت صنعتی است که توسط کمپانی مطرح MINERVA طراحی و تولید شده است. این محصول دارای بدنه تمام استیل است و در قسمت زیرین خود مجهز به چهار پایه است که حرکت و جابه جایی دستگاه را آسان می نماید. راندمان این دستگاه چرخ گوشت در طول یک ساعت برابر با 1500 کیلوگرم است. بازدهی بالای این دستگاه به دلیل قدرت بالای موتور آن است که برابر با 5.5 اسب بخار می باشد. این مدل چرخ گوشت سه فاز دارای گیربکس 4 است. قیمت چرخ گوشت مینرا در فروشگاه اسلایسر ، 19.800.000 تومان می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت الکتروکار ایستاده تسمه ای BC-15 مجهز به یک موتور قدرتمند سه فاز می باشد. بدنه در این مدل دستگاه چرخ گوشت از جنس استیل است و قدرت موتور آن برابر با 3 اسب بخار می باشد. این چرخ گوشت تسمه ای دارای یک گلوئی متحرک است و تیغ و پنجره اتومات در آن از جنس استیل می باشند. بازدهی این دستگاه معادل 300 کیلوگرم در ساعت بوده و در دسته انواع چرخ گوشت ایستاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای چهار چرخ است که برای انتقال و جابه جایی راحت تر طراحی شده است.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی ایستاده الکتروکار EC-14 محصولی با کیفیت و قدرتمند از کمپانی بزرگ الکتروکار است. این مدل چرخ گوشت دارای موتور سه فاز با قدرت 3 اسب بخار است. بدنه در این دستگاه از جنس استیل بوده و مجهز به یک گلوئی متحرک می باشد. تیغ و پنجره اتومات نیز در این چرخ گوشت صنعتی از جنس استیل هستند. بازدهی 300 کیلوگرم در ساعت از دیگر ویژگی های این مدل دستگاه چرخ گوشت ایستاده است. این محصول دارای چهار پایه است که حرکت و جابه جایی آن را تسهیل می بخشد.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی 12 رومیزی الکتروکار EC-13 به عنوان یک چرخ گوشت خانگی-صنعتی است که به صورت رومیزی طراحی شده است. این دستگاه دارای یک بدنه استیل و گیربکس تایوانی می باشد. علاوه بر این، تیغ و پنجره اتومات نیز در این مدل چرخ گوشت از استیل ساخته شده اند. موتور تک فاز در چرخ گوشت گیربکسی 12 رومیزی الکتروکار EC-13 دارای 0.5 اسب بخار قدرت است و در هر ساعت قادر است 40 کیلوگرم مواد گوشتی را چرخ نماید. گلوئی در این دستگاه چرخ گوشت به صورت متحرک می باشد. 

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی مبله الکتروکار EC-12 با راندمان 300 کیلوگرم در ساعت، یکی از انواع چرخ گوشت صنعتی محسوب می شود. این دستگاه به صورت مبله بوده و دارای چهار چرخ برای حرکت آسان تر است. برخی از مشخصه های این نوع چرخ گوشت عبارتند از: گلوئی متحرک، تیغ استیل ، پنجره اتومات استیل و همچنین بدنه از جنس استیل. موتور در این دستگاه به صورت تک فاز بوده و دارای قدرتی برابر با 2 اسب بخار می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی 32 الکتروکار EC-19 یکی دیگر از انواع چرخ گوشت رومیزی است که به گیربکس تایوانی مجهز است. این دستگاه چرخ گوشت دارای موتور نسبتا قدرتمند 2 اسب بخار و تک فاز می باشد و ظرفیت آن برابر با 320 کیلوگرم در ساعت است. اکثر قطعات در این مدل چرخ گوشت صنعتی از جنس استیل می باشند، از این رو این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و ضد زنگ است.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی 22 رومیزی الکتروکار EC-18 یک دستگاه صنعتی رومیزی است که مجهز به یک موتور تک فاز با قدرت 1.25 اسب بخار می باشد. این چرخ گوشت دارای اجزای استیل بوده و گیربکس آن ساخت کشور تایوان است. گلوئی در این مدل چرخ گوشت الکتروکار متحرک بوده و از جنس استیل ضد زنگ می باشد. با استفاده از این دستگاه شما می توانید حدود 250 کیلوگرم مواد گوشتی را در عرض مدت یک ساعت چرخ نمایید.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی 12 الکتروکار EC-17 دستگاهی با موتور یک اسب بخار و تک فاز است. این چرخ گوشت به صورت رومیزی بوده و قادر است در هر ساعت حجمی معادل 150 کیلوگرم مواد گوشتی را چرخ نماید. قطعاتی نظیر بدنه، روده، طوقه، گلوئی ، تیغ و همچنین پنجره اتومات در این دستگاه از جنس استیل هستند. گلوئی متحرک و گیربکس تایوانی از دیگر ویژگی های این مدل چرخ گوشت الکتروکار محسوب می شوند.

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت تسمه ای ایستاده الکتروکار EC-16 نمونه ای دیگر از انواع چرخ گوشت صنعتی با موتور تک فاز و قدرت 2 اسب بخار است. این نوع دستگاه چرخ گوشت دارای بازدهی نسبتا بالا برابر با 300 کیلوگرم در ساعت می باشد . تیغ و پنجره اتومات در این دستگاه از جنس استیل بوده و بسیار با کیفیت می باشند. گلوئی متحرک از دیگر مشخصات این محصول می باشد. چرخ گوشت تسمه ای ایستاده الکتروکار EC-16 دارای چهار چرخ است که جابه جایی دستگاه را آسان تر نموده اند. 

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی 32 الکتروکار EC-11A یکی دیگر از مدل های چرخ گوشت صنعتی است که دارای موتور با قدرت 2 اسب بخار می باشد. یکی از فاکتور های مهم که در هنگام خرید چرخ گوشت باید به آن توجه نمایید، موتور است. موتور در این دستگاه به صورت تک فاز می باشد. بدنه، تیغ و پنجره اتومات ساخته شده از استیل، از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشند. چرخ گوشت گیربکسی 32 الکتروکار EC-11A از انواع چرخ گوشت پایه دار است و گلوئی در این دستگاه به صورت متحرک است. 

قیمت : 0 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی 32 الکتروکار EC-11، دستگاهی با موتور تک فاز و قدرت 2 اسب بخار می باشد. گلوئی در این مدل چرخ گوشت صنعتی به صورت متحرک بوده و جنس بدنه، تیغ و پنجره اتومات در این دستگاه از استیل می باشد. بازدهی این دستگاه چرخ گوشت  در هر ساعت برابر با 300 کیلوگرم مواد گوشتی است. قیمت دستگاه چرخ گوشت با این مدل با توجه به قابلیت های آن بسیار مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در زمینه خرید چرخ گوشت با ما در ارتباط باشید.

قیمت : 2,800,000 (تومان)

چرخ گوشت گیربکسی 32 الکتروکار EC-10 با بازدهی 300 کیلوگرم در ساعت، یکی از انواع دستگاه چرخ گوشت است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این محصول دارای گلوئی متحرک بوده و جنس اجزای آن از استیل است. موتور یکی از قسمت های مهم است که در هنگام خرید چرخ گوشت باید به آن توجه کرد. موتور در این نوع دستگاه چرخ گوشت الکتروکار به صورت تک فاز و سه فاز با قدرت 2 و 3 اب بخار می باشد. قیمت چرخ گوشت الکتروکار با مدل EC-10 در فروشگاه اسلایر برابر با 2.800.000 تومان است. گیربکس در این چرخ گوشت رومیزی، ساخت کشور تایوان است.

قیمت : 2,400,000 (تومان)

چرخ گوشت تسمه ای 32 الکتروکار مجهز به تیغه و پنجره اتومات است که از جنس استیل می باشد. این دستگاه دارای یک موتور نسبتا قوی با قدرت 3 اسب بخار است. دستگاه چرخ گوشت با این مدل از بدنه استیل ضد زنگ ساخته شده است. این چرخ گوشت دارای بازدهی با ظرفیت 400 کیلوگرم در ساعت می باشد. برای اطلاع از خرید چرخ گوشت الکتروکار با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

1234مجموع 58 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()