021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

قطعات آبمیوه گیری هلال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

امروزه با توجه به پیشرفت های چشم گیر در  وسایل برقی خانگی و صنعتی، در همه خانه ها نمونه ای از دستگاه جدید یافت می‌شود، که برای آسان تر شدن کارهای روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل بهتر است برای استفاده مناسب تر از این نوع دستگاه ها، اطلاعات مختصری راجع به قطعات داخلی برخی از آنها داشته باشیم. یکی از این وسایل جدید انواع آبمیوه گیری ها هستند. اما یک آبمیوه گیری از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

انواع قطعات آبمیوه گیری 

به طور کلی دو نوع دستگاه آبمیوه گیری داریم، که بصورت خانگی و یا صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه یا بصورت تک و یا به عنوان یک قسمت از دستگاه غذاساز طراحی می شود. با وجود این تقریبا می توان گفت قطعات آبمیوه گیری، در همه دستگاه ها مانند هم هستند. البته گاهی هم ممکن است این قطعات، تفاوت‌هایی هم از نظر شکل ظاهری و کارایی داشته باشند. در ادامه مطالب مختصری برای آشنایی بیشتر شما با این قطعات خواهیم داشت.

طبیعی است هر شرکت برند خاص خود را در تولید این قطعات آبمیوه گیری داشته باشد. شرکت های معتبر، با در نظر گرفتن همه خصوصیت های یک آبمیوه گیری ،قطعات دستگاه مورد نظر خود را می سازند.

اما با توجه به همه این موارد قطعات آبمیوه گیری به صورت کلی و معمولی عبارتند از:

  • بدنه و درب آبمیوه گیری 
  • دسته و فشاری آبمیوه گیری 
  • موتور آبمیوه گیری  
  • تیغ آبمیوه گیری 
  • کوبل یا کوپل سرموتور آبمیوه گیری 
  • توری و سبد آبمیوه گیری 
  • پایه آبمیوه گیری 
  • آبکش آبمیوه گیری 

موارد ذکر شده، قطعاتی هستند که تقریبا اجزاء تشکیل دهنده اکثر دستگاه های آبمیوه گیری موجود در بازار به شمار می روند. 

آشنایی با این قطعات اصلی به شما کمک می کند، راحت تر بتوانید از این وسیله استفاده کنید. هر کدام از قطعات آبمیوه گیری، کارایی خاص خود را در دستگاه مربوطه دارد. اگر حتی یکی از این قطعات نباشد و یا مشکلی در آن پیش آید، کارایی دستگاه مختل خواهد شد. پس خوب است، اطلاعاتی هر چند کوتاه در مورد این قطعات داشته باشید. قطعات آبمیوه گیری در شکل ها و اندازه های مختلف و با برندهای متفاوت در بازار عرضه می شوند. به طور مثال، بدنه و درب آبمیوه گیری می تواند به صورت فلزی و یا جنس های دیگر ساخته شود. قطعات آبمیوه گیری با توجه به طرح سازنده آن، در دستگاه های مختلف، متفاوت ساخته می شود. مثلا توری و سبد آبمیوه گیری، در سایزهای مختلف، با در نظر گرفتن اندازه دستگاه اصلی و پایه وجود دارد. این تنوع در قطعات آبمیوه گیری، به شما امکان خرید راحت تری را می دهد.

تعویض قطعات آبمیوه گیری در صورت نیاز

اگر در قطعات دستگاه خود متوجه اختلال و یا هر نوع آسیب دیگری شده اید، می توانید هر کدام از آنها را به طور جداگانه در بازار بیابید و با جایگزینی آن با قطعه آسیب دیده، طول عمر دستگاه آبمیوه گیری را افزایش دهید. خوشبختانه تمامی این قطعات آبمیوه گیری، چه به صورت تکی و چه خرید عمده در بازار عرضه می شوند. 

نتایج بررسی ها نشان می دهد، خرید قطعات آبمیوه گیری به دلیل صرفه جویی در هزینه، امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. دور انداختن یک دستگاه بدلیل کار نکردن یک قطعه از آن، کار درستی نیست. زیرا قطعات آبمیوه گیری می تواند جایگزین مناسب برای قطعه خراب باشد. 

قطعات آبمیوه گیری موجود در بازار، می تواند راه حل خوبی برای تعمیرکاران لوازم خانگی به شمار آید. هر کدام از این قطعات، با کارایی های متفاوت و شکل و اندازه مختلف، می تواند در دستگاه های موجود، مورد استفاده قرار بگیرند.

پس با مراجعه حضوری به فروشگاه های مرتبط و یا بصورت خرید اینترنتی، سفارش خود را برای خرید قطعات آبمیوه گیری انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()