021-6123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

کالباس بر اتوماتیک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کالباس بر اتوماتیک دستگاه برش کالباس بدون نیاز به دخالت دست است ، خرید کالباس بر اتوماتیک برای کارخانه یا فروشگاهی مناسب می باشد که قصد بسته بندی کالباس را داشته یا تعداد اسلایس کالباس آنقدر بالا بوده که از طریق کالباسبر دستی امکان انجام کار وجود ندارد ، کالباس بر اتوماتیک در دو مدل کالباس بر ایستاده و اسلایسر رومیزی قابل انتخاب می باشد .

کالباس بر اتوماتیک دستگاه برش کالباس بدون نیاز به دخالت دست است ، خرید کالباس بر اتوماتیک برای کارخانه یا فروشگاهی مناسب می باشد که قصد بسته بندی کالباس را داشته یا تعداد اسلایس کالباس آنقدر بالا بوده که از طریق کالباسبر دستی امکان انجام کار وجود ندارد ، کالباس بر اتوماتیک در دو مدل کالباس بر ایستاده و اسلایسر رومیزی قابل انتخاب می باشد .

کالباس بر اتوماتیک

اصولا دستگاه هایی که نیاز به نیروی انسانی را کاهش می دهند، دستگاه های مفید و کاربردی تری هستند. کالباس بر اتوماتیک از جمله آنهاست. حتما می دانید که  کالباس برها به دو گروه دستی و اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. در این بین کالباس بر اتوماتیک، هم بسیار سریع تر و هم بسیار دقیق تر است. البته نباید از امنیت بیشتر آن هم با توجه به عدم دخالت دست غافل شد. کالباس بر اتوماتیک خود انواع مختلفی دارد. برای همین تحقیق و بررسی برای خرید نمونه مورد نظر از این دستگاه، ضروری است. قیمت آن نیز اهمیت خاص خود را دارد. دقت کنید با توجه به ویژگی ها و کیفیت، کالباس بر اتوماتیک مورد نیاز خود را از میان ده ها و بلکه صدها نوع و برند معتبر و غیر معتبر پیدا و خریداری نمایید.

اکنون که بحث قیمت پیش آمد، بهتر است در همین ابتدا دو نکته را مد نظر داشته باشید. اصولا کالباس بر اتوماتیک قیمت بیشتری نسبت به نوع دستی آن دارد. این امری طبیعی است. دلایل اصلی این افزایش قیمت، به سرعت و بازدهی و قابلیت و کیفیت عملکرد دستگاه برمی گردد. توجه داشته باشید که دقیقا از کالباس بر اتوماتیک چه انتظاراتی دارید و بر اساس انتظارات خود خرید نمایید، تا هزینه اضافی از این بابت متحمل نشوید.

ویژگی های معمولی کالباس بر اتوماتیک

ویژگی اصلی کالباس بر اتوماتیک از نامش مشخص است. پس از روشن شدن و اعمال تنظیمات لازم، تیغه های دستگاه، به صورت خودکار شروع به برش ماده غذایی مورد نظر در اندازه های تعیین شده می نمایند. سرعت برش نیز در دستگاه های کالباس بر اتوماتیک متفاوت است. ممکن است گاهی نام این دستگاه ، کاربران را به اشتباه بیندازد. علاوه بر کالباس، تقریبا هر فراورده غذایی را که نیاز به برش داشته باشد، می توانید با این دستگاه قطعه قطعه کنید. بسیاری از نمونه های این دستگاه قابلیت جداسازی موارد غذایی را هم دارند. جنس تیغه ها هم اگر چه متفاوت است، اما معمولا از آلیاژهای ضد زنگ همچون آلومینیوم آنودایز شده می باشد. تعریف ساده آنودایز، یعنی این که جلو اکسیداسیون بیشتر آن گرفته شده است. این خصوصیت باعث دوام بیشتر تیغه خواهد شد.

ضخامت قابل تنظیم برای برش هم در این دستگاه ها قابل تغییر است. به طور معمول، در کالباس بر اتوماتیک ضخامت برش بین  0 تا 30 میلی متر تنظیم شده است که در مدل های مختلف تغییر می‌کند.

به طور کلی سایز تیغه، شیب صفحه برش، جنس بدنه، ضخامت برش و قدرت موتور، جزء مواردی مهمی است که در مدل های مختلف دستگاه های کالباس بر، با یکدیگر متفاوت است. از وزن این دستگاه هم نباید غافل شد. هر چه وزن آن سنگین تر باشد، جابجایی آن در موارد ضروری مشکل تر خواهد بود. وزن برخی از مدل های کالباس بر اتوماتیک به بیش از 40 و حتی 50 کیلوگرم هم می رسد.

ویژگی های خاص برخی کالباس برهای  اتوماتیک

ویژگی دیگر کالباس بر اتوماتیک مربوط به قدرت موتور این دستگاه است. حتی انواعی از این دستگاه ها دارای دو موتور مجزا هستند، که معمولا از این نوع کالباس بر، می توان به صورت دستی هم استفاده کرد. سر و صدای زیاد برخی از مدل ها هم می تواند آلودگی صوتی ایجاد کند. شما می توانید نمونه های بی صدا یا دارای صدای کمتر را انتخاب کنید. بسیاری از مدل های به روزتر کالباس بر اتوماتیک، دارای قطع کن هستند. این مدل ها دارای ایمنی بیشتری می باشند. چرا که وجود قطع کن در صورت قطع و وصل ناگهانی برق، از روشن شدن ناگهانی دستگاه جلوگیری می کند.

گفتنی های ضروری و لازم را در مورد کالباس بر اتوماتیک گفتیم. حال شما هستید و انتخاب نمونه مورد نظر از بین ده ها و شاید صدها نمونه و مدل موجود در بازار. باز هم توصیه می کنیم در خرید خود دقت کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()